Наявність власного сайту дозволяє розширити можливості та долучити більшу кількість потенційних клієнтів. Ефективна робота сайту та постійний потік відвідувачів можливий завдяки ефективному СЕО-просуванню. SEO-просування сайту – це процес оптимізації веб-ресурсу для покращення його позицій у результатах пошукових систем. Команда «SWD» має великий досвід у просуванні веб-ресурсів, що дозволяє нашим клієнтам розраховувати на оперативну та якісну роботу.

SEO-просування сайту: основні етапи

СЕО-просування веб-ресурсу досить тривалий процес, який вимагає залучення значної кількості часу та сил. До основних етапів просування сайту можна віднести:

Ядро сайту та аналіз ринку. Початковий крок – аналіз ринку та дослідження ключових слів, які потенційні користувачі використовують для пошуку товарів чи послуг, пов'язаних із вашим сайтом.

Технічна оптимізація. Важливо переконатися, що ваш сайт має оптимальну структуру, зручний інтерфейс та швидке завантаження. Технічна оптимізація включає покращення мета-тегів, використання правильних заголовків, усунення дублікатів контенту та інші технічні аспекти. Якщо ви замовляли розробку сайту у наших спеціалістів, то ресурс вже буде SEO-оптимізований.

Оптимізація сайту та його сторінок. Створення якісного та унікального контенту на основі вибраних ключових слів. Ми оптимізуємо заголовки, описи, тексти Alt та інші елементи. Кількість контенту буде залежати від виду сайту та кількості розділів. Кожна сторінка ресурсу буде детально аналізуватися та пророблятися.

Посилання. Якісні зовнішні посилання з інших сайтів відіграють важливу роль у SEO. Наші СЕО-спеціалісти мають великий досвід та власні стратегії розвитку. Це дозволяє створювати природний та різноманітний профіль посилань, щоб збільшити авторитет вашого сайту в очах пошукових систем. Ми не використовуємо неякісні донори та ботів для підвищення відвідування.

Моніторинг та аналітика. Після завершення основних робіт, ми будемо слідкувати за змінами в ранжируванні, аналізувати трафік та поведінку користувачів на сайті. Це допоможе виявити успішні стратегії та внести коригування, якщо це необхідно.

Після завершення всіх робіт та виведення сайту в топ у пошуковій видачі, ви зможете отримати не лише постійний активний трафік, а й мати пропрацьований та якісний сайт. Адже для ефективного просування ми оптимізуємо сайт, зробимо його зручним для користування, стабільним при роботі та швидким при завантаженні сторінок.

Від чого залежатимуть терміни та вартість

Перед тим, як замовити SEO-просування у нашій веб-студії, більшість замовників цікавлять терміти просування та вартість послуг. Однозначно відповісти на це запитання неможливо, адже ці показники залежать від різних факторів, які слід враховувати перед початком роботи. До них можна віднести:

Конкуренція в обраній ніші. Якщо ваш сайт представлений в насиченій галузі з великою кількістю конкурентів, то досягнення високих позицій в пошукових системах займе більше часу та зусиль. Конкуренція також впливатиме на загальний бюджет SEO-просування.

Розмір та складність сайту. Чим більше сторінок, розділів, функціоналу має ваш сайт, тим більше зусиль потрібно вкласти у його оптимізацію. В вартість послуг буде входити не лише робота над оптимізацію сайту та його адаптивності, а також над його наповненням, що дуже важливо у просуванні.

Стан технічної оптимізації. Якщо ваш сайт має проблеми з швидкістю завантаження, індексацією сторінок пошуковими ботами чи має недостатньо зручну навігацію, то перед початком основних SEO-робіт, наша команда якісно та швидко усуне ці проблеми.

Використання зовнішніх посилань. Якість та кількість зовнішніх посилань, що вказують на ваш сайт, вплине на його позицію в пошукових системах. Залежно від вашої поточної ситуації, можуть знадобитися ресурси на залучення якісних посилань. Веб-студія «SWD» пропонує послуги якісного СЕО-просування з використанням лише авторитетних донорів. Ми не залучаємо для просування ботів, що створити штучну видимість підвищення активності.

Варто зауважити, що процес SEO-просування може займати від кількох місяців до року та більше, в залежності від складності завдань і масштабу проекту. Щоб отримати більш детальну інформацію про приблизні терміни просування, слід звернутися за консультацією до наших SEO-спеціалістів.

Переваги звернення до нас

Команда фахівців "SWD" має багаторічний досвід у галузі SEO. Ми стежимо за новинами та тенденціями цієї сфери, завжди вдосконалюючи свої знання і навички. Це дозволяє нам розробляти ефективні стратегії просування, які приносять вагомі результати.

Веб-студія "SWD" використовує передові SEO-інструменти та аналітику для вимірювання результативності своїх заходів. Це дозволяє не тільки впроваджувати стратегію, а й вносити корективи в реальному часі, максимізуючи ефективність рекламної кампанії.

Додатковою перевагою співпраці з нами можна відзначити дотримання термінів та умов просування. Перед початком робіт, ми заключаємо договір в якому вказуються всі умови, терміни та інші особливості. Тому ви можете бути впевнені, що у вказаний період ви отримаєте SEO-оптимізований та активний сайт.