Онлайн торгівля з кожним роком розвивається дедалі активніше, тому для успішного ведення бізнесу дуже важливо мати свій інтернет-магазин. Він дозволить значною мірою розширити охоплення потенційних клієнтів, збільшити дохід та відкрити нові можливості. Розуміючи бажання багатьох підприємців вийти на новий рівень ведення бізнесу, студія SWD пропонує замовити створення інтернет-магазину під ключ на максимально вигідних умовах.

Особливості створення інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину займає значно більше часу та сил, ніж інші види ресурсів. Це обумовлено необхідністю не тільки створити стабільний і стильний сайт, але й необхідністю виконати інші види робіт:

Підключити різні методи онлайн-оплати;

Сформувати та наповнити картки товару;

Оптимізувати та просувати кожну окрему групу товарів.

Команда «SWD» має багаторічний досвід роботи та знає всі тонкощі створення інтернет-магазину. Тому ми можемо запропонувати нешаблонне рішення, яке дозволить вам швидко отримати стильний, наповнений та SEO-оптимізований інтернет-магазин під ключ.

Адаптивність та стабільність

Все більше відвідувачів використовує мобільні пристрої для перегляду товарів для оформлення замовлення. Тому важливо щоб інтернет-магазин відмінно працював не лише з комп’ютера, а й з мобільних пристроїв. Команда «SWD» добре розуміє це та створює адаптивні та стабільні ресурси.

Сайт тестується на різних пристроях з різною роздільною здатністю. Це дозволяє виявити помилки на етапі розробки сайту та попередити негативний досвід перебування на сайті у потенційних клієнтів. Також нашими фахівцями виконується тестування ресурсу на швидкодію. Цей параметр важливий не лише для комфортного перебування на сайті, а й для ефективного СЕО-просування. Тому, якщо замовити створення інтернет-магазину у нас, ви можете розраховувати на отримання стильного, стабільного та готового до просування ресурсу.

Функціональність сайту

Також важливо, щоб інтернет-магазин мав всі необхідні функції та можливості для клієнтів. В-першу чергу, наша команда додає пошук до сайту, можливість розділення категорій, кошик та інші функції. Вони дозволяють створити комфортні умови для вибору товарів та оформлення замовлення.

По-друге, наша команда спеціалістів допоможе виконати всі необхідні умови для підключення сервісів прийому онлайн-платежів. Це дозволить клієнтам швидко та безпечно платити за товари. По необхідності, ми можемо розробити особистий кабінет для клієнтів, де вони зможуть переглянути історію придбання, бонуси та інші особливості. Ми врахуємо побажання клієнтів та інтегруємо до сайту всі необхідні функціональності.

Картки товару

Картка товару – це основний елемент будь-якого інтернет-магазину. Тому під час розробки, ми детально працюємо над кожною карткою товару. Ми додаємо якісний та унікальний опис, характеристику товару та інші параметри. Це дозволяє не лише ефективно просувати категорії магазину, а й дати можливість клієнтам самостійно вибрати відповідний товар.

Переваги звернення до нас для створення інтернет-магазину

Наша команда працює вже багато років. За весь період роботи, ми змогли досягти достатнього досвіду, який дозволяє створювати якісні та стильні інтернет-магазини. Окрім досвіду, існують і інші переваги звернення до команди «SWD», щоб замовити створення інтернет-магазину.

Індивідуальний підхід

Ми розуміємо, що кожен бізнес є унікальним, і потреби різняться. Тому ми прагнемо індивідуального підходу до кожного проекту. Ми уважно вислухаємо ваші ідеї та побажання, щоб створити інтернет-магазин, який повністю відповідає вашій концепції та бренду.

Безпека та захист даних

Ми розуміємо важливість захисту конфіденційних даних та інформації про клієнтів. Під час створення інтернет-магазину ми дотримуємося всіх сучасних стандартів безпеки, щоб забезпечити надійний захист даних та запобігти можливим загрозам. Також ми створюємо сайти, які готові до інтеграції сервісів прийому платежів онлайн. Це дозволяє вам значно заощадити та приступити до роботи в коротші терміни.

Підтримка та обслуговування

Наша робота не закінчується після запуску інтернет-магазину. Ми надаємо безперервну технічну підтримку та обслуговування, щоб допомогти вам вирішувати питання і проблеми, що виникають, а також удосконалювати магазин відповідно до змін ринку та вимог клієнтів. Додатково ви можете замовити SEO-просування у нас та вивести свій сайт у топ пошукової видачі.

Конкурентні ціни

Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни без шкоди для якості. Наша мета – забезпечити високий рівень професійної роботи за розумною вартістю. Замовляючи створення інтернет-магазину у нас, ви можете додатково заощадити. Ми не використовуємо готові шаблонні рішення, які потребують додаткових вкладень. Ми створюємо новий дизайн інтернет-магазину, який буде ідеально підходити вашим потребам та вимогам.

Звернувшись до нас для створення інтернет-магазину, ви отримуєте надійного партнера, який готовий втілити ваші ідеї в життя і допомогти вашому бізнесу процвітати в онлайн-світі. Ми готові прийняти виклик і зробити ваш магазин унікальним та успішним.